Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

finanční analytik pro Plzeňský kraj volná místa

Volná místa profese finanční analytik pro Plzeňský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro finanční analytik Plzeňský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Farmaceutický asistent/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce:bude odpovídat zastávané pozici v rozsahu povolených činností pro farmaceutického asistenta, výdej volně prodejných léků, doplňků a kosmetiky, podpora příjmu zboží aj. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající finanční ...

Zaměstnavatel:
Pharma for LIFE s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Farmaceut/ka

Náplň práce: bude výdej léků a léčivých přípravků na lékařský předpis, odborné poradenství zákazníkům. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání -lékárník farmaceut (Mgr.,PharmDr.), praxe výhodou, ale vhodné i pro absolventy, běžnou uživatelskou znalost ...

Pracovníci ostrahy

Náplň práce: Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete. Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů. Požadavky: o Fyzická zdatnost o Chuť pracovat o Trestní bezúhonnost Nabízíme: o ...

Mark2 Corporation Czech a.s.