• P
  • P
  • Řidič / řidička (OZP)

Řidič / řidička (OZP)

Zaměstnavatel: Scenario s.r.o.
Pohraniční 1435

VYHRAZENO PRO OZP
1. kontakt e-mailem: kariera@scenario.cz

Pokud jste aktivní řidič s platným řidičským oprávněním skupiny B, bezúhonný a s čistým trestním rejstříkem, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce: dopravování obchodního zástupce firmy v rámci ČR na jednání s obchodními partnery. Nejčastěji do Prahy a zpět s návratem tentýž den nebo do druhého dne.

Požadujeme:
- aktivní řidič
- bezúhonnost
- spolehlivost
- zodpovědnost
- čistý trestní rejstřík

Co Nabízíme:
- vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- práci na hlavní pracovní poměr
- flexibilní pracovní dobu
- pracovní dny pondělí až pátek
- volné víkendy a svátky
- pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- sick days
- firemní a týmové akce
- výbornou italskou kávu ZDARMA
- výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- výhodou zkušenosti s podobnou prací

Zaměstnanecké výhody: zkrácená pracovní doba (20-30 hod. týdně), možnost využití telefonu k soukromým účelům.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@scenario.cz. Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.
Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj