• P
  • P
  • Provozní údržbář

Provozní údržbář

Zaměstnavatel: Styrotrade, a.s.
třída Hrdinů 1327

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu na pozici: Provozního údržbáře

náplň práce:
o práce při údržbě výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu
o identifikace a odstranění poruch
o preventivní údržba na výrobních zařízeních
o další údržbářské práce v celém areálu firmy

nabízíme:
o pracovní poměr na dobu neurčitou a na plný pracovní úvazek
o místo je vhodné i pro absolventy
o 1 směnný provoz, po zapracování + pohotovost
o platové ohodnocení od 150 Kč/hod, + placené pohotovosti
o další benefity: - stravenkový paušál 115,-Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
- 25 dní dovolené
- roční odměny

požadujeme:
o minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
o nutnost ŘP skupiny B, (osvědčení vyhlášky č.194/2022 Sb. je výhodou)
o uživatelská znalost balíčku MS Office
o svářečský průkaz metoda mig/mag, tig výhodou
o samostatnost, manuální zručnost
o ochotu učit se novým věcem

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou oslo-veni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj