• P
  • P
  • CNC programátor - Brno | 50 000 Kč

CNC programátor - Brno | 50 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a smlouvou na dobu NEURČITOU? Do strojírenské společnosti v Brně hledáme pracovníka na pozici PROGRAMÁTORA CNC SOUSTRUHU se zkušeností!

Náplň práce:
- programování CNC SOUSTRUHU
- příležitostné seřizování CNC
- kontrola obrobku a spolupráce s kolegy
- práce BEZ nočních, pouze 2 směny!

Požadujeme
- znalosti na úrovni SOU nebo SOŠ se strojírenským zaměřením
- praxe na obdobné pozici - znalost programování na pokročilejší úrovni
- ochotna a samostatnost

Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost navýšení mzdy při kvalitně vykonávané práci
- dotované stravování
- práci v klimatizovaném moderním prostředí
- bonusy v závislosti na plnění stanovených norem
- pitný režim na pracovišti, kávový automat
- zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile
- kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
- odměny při životním jubileu

OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ:
- nadstandardní výkony, zlepšovací návrhy
- benefit za nečerpání nemocenské
- přivedení nového člena týmu.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj