• P
  • P
  • Full Stack BI Developer / Vývojáři softwaru

Full Stack BI Developer / Vývojáři softwaru

Zaměstnavatel: NN Management Services, s.r.o.
Praha

Kontakt: Groues Pierre, e-mail: pierre.groues@nn.cz

Náplň práce:
" Tvorba datových kanálů, které plně automatizují dostupnost dat pro finanční výkazy
" Práce na usnadnění dostupnosti dat pro dashboarding, predikční modelování a dalších aplikací
" Zlepšování a automatizace datových toků a procesů
" Pomoc kolegům s orientací se v platformě Azure a ostatních aplikacích

Požadavky:
Výhodou:
" Zkušenosti s dimenzionálním modelováním dat (Kimball)
" Programovací znalosti v SQL, znalost Python
" Zkušenost s Azure Cloud Components, Azure Data Factory a Databricks
" Zkušenosti se správou verzí (Git) a CI/CD
" Zkušenosti s datovým modelováním v Power Design nebo v podobných nástrojích

" Analytická zdatnost a precizní pracovní přístup
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek