• P
  • P
  • Stevard

Stevard

Zaměstnavatel: RegioJet a.s.
náměstí Svobody 86

První kontakt e-mailem.

Místo výkonu práce: ČR

Pro účely vyplácení cestovních náhrad se stanovuje pravidelným (nástupním) pracovištěm Havířov, Bohumín.
Pracovní místo je na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení

Popis pracovní pozice:
" Kontrola jízdních dokladů, vystavování jízdních dokladů, doplatků.
" Servis ve vlacích osobní přepravy (roznášení novin, časopisů, nápojů, občerstvení, manipulace s AV systémy).
" Příprava nápojů během cesty.
" Dodržování pracovního řádu společnosti a pokynů nadřízeného.
" Hmotná zodpovědnost.

Nabízíme:
" Práce v turnusech.
" Spaní mimo domov ve služebních bytech.
" Mzda 25-38.000 hrubého měsíčně.
" Zaměstnanecké benefity (sleva na firemní produkty, atd.).
" 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:
" Plnoletost
" Proaktivní přístup k řešení problémů.
" Ochota cestovat.
" Výhodou komunikativní znalost angličtiny.
" Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky ministerstva dopravy č. 101/1995 Sb..

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, sleva na produkty společnosti, kafeterie, příspěvek na Multisport kartu, věrností odměny, a další

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj