• P
  • P
  • Asistent/ka

Asistent/ka

Zaměstnavatel: JUDr. Lubomír Plesník LL.M., advokát
Zašovská 750

ASISTENT/KA
Advokátní kancelář JUDr. Lubomír Plesník, LL.M., advokát, se sídlem ve Valašském Meziříčí, zastupující zejména firmy se zahraniční majetkovou účastí, přijme do pracovního poměru novou kolegyni či kolegu na pozici asistentka / asistent.
NÁPLŇ PRÁCE:
- spolupráce s advokáty a zajištění jejich administrativní podpory
- komunikace s klienty, soudy, úřady a obchodními partnery kanceláře
- zajištění plynulého chodu kanceláře včetně přípravy podkladů pro účetní kanceláře
- po zapracování samostatné řešení dílčích projektů
POŽADUJEME:
- SŠ, VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
- znalost AJ slovem a písmem minimálně na úrovni B2
- vynikající znalost českého pravopisu
- pokročilá znalost MS Office
- orientace v právním prostředí výhodou
- samostatné uvažování
- smysl pro detail, spolehlivost, pečlivost a profesionální vystupování
- řidičský průkaz sk. B vítán
- nástup možný ihned
NABÍZÍME:
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní advokátní kanceláři se zavedenou klientelou
- příjemné pracovní prostředí v úzkém kolektivu
- odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (22 dní placené dovolené, stravenky a jiné)
PRVNÍ KONTAKT: písemné nabídky s životopisem prosím zasílejte na e-mail adresu
ak.plesnik@akplesnik.cz

Asistent/ka
Kontaktní osoba: Katarína Andršová
Telefon: 571 612 145
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj