• P
  • P
  • Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Zaměstnavatel: JASY Vsetín s.r.o.
4. května 353

UKLÍZEČI VE STRAVOVACÍCH ZAŘÍZENÍCH, POTRAVINÁŘSKÝCH A FARMACEUTICKÝCH VÝROBNÍCH PROSTORECH - Hotel & restaurace U Stavaře
Možnost zkráceného úvazku
POŽADUJEME: flexibilita, spolehlivost, pracovitost, cit pro detail, smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: výpomoc v kuchyni, přípravné práce pro kuchaře, úklid prostor restaurace, hotelu a kanceláří
NABÍZÍME: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, podnikové stravování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky po - ne v čase 7:00 - 17:00 h. na: 605 201 201 nebo e-mailem na: v.syptak@jasy.cz
Ov.tel.: 1.9.

Kontaktní osoba: Sypták Viktor
Telefon: 605 201 201
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj