• P 
  • P 
  • LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (centrum a širší centrum Prahy) 

LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (centrum a širší centrum Prahy)

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro pobočky lékáren v samotném centru a širším centru (např. Anděl nebo Palmovka) v Praze hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Lékárník a Lékárnice. Jste-li absolvent oboru farmacie či lékárník se zkušenostmi, čtěte dál!

* Pozice obsazujeme na různě velké pobočky v samotném centru Prahy, ale také na nejbližším okraji.
* Práce v tomto typu lékáren znamená dostatek zákazníků, někteří tyto lékárny navštěvují opakovaně a jedná se tak o stálé zákazníky. Je zde tedy možnost zákazníky velmi dobře poznat, poradit a držet si dobrý vztah s takovým zákazníkem. Zároveň je to příležitost k prodeji různých lékárenských produktů a zboží, výdej léků na předpis tvoří značnou část náplně práce, ale není tou nejhlavnější.
* Zásadní tedy bude poskytování kvalitní péče & konzultace pacientům, samozřejmě také výdej přípravků.
* Hledáme kandidáty a kandidátky schopné konzultace různých problémů s kolegy z týmu a také se schopností zpracovávat odpovídající administrativu spojenou s touto prací.
* Vzhledem k tomu, že lékárny našeho klienta poskytují doplňkový odborný servis a poradenství svým zákazníkům – třeba i ve specializovaných centrech, tak právě zákaznici v tomto typu lékáren, jsou ti nejčastější, kteří tyto služby ocení a také vyhledávají. Mimochodem, právě díky tomu mají zaměstnanci na lékárnách možnost se těchto projektů účastnit a pracovat na svém kariérním a osobním rozvoji.

Požadujeme
* Dokončené VŠ vzdělání (obor Farmacie).
* Empatie a schopnost poradit pacientům s různými problémy.
* Velmi důležitá je týmovost, ale také schopnost samostatné práce.
* Požadujeme také příjemné vystupování a spolehlivost.

* Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, fixní mzda 38 – 40 tis., provizní systém bez stanovené maximální možnosti výdělku, běžné ale mzda včetně variabilní složky činí v průměru 45 – 55 tis. hrubého.
* Flexibilní pracovní dobu: tzn. 5 týdnů dovolené, možnost si určovat směny a dokonce i lokalitu výkonu práce dle potřeby.
* K této práci patří také bonusy a odměny související s obratem a plněním obchodních cílů (ovšem pozor - hledáme odborníky, preferujeme odbornost před obchodními dovednostmi, nicméně když si bude chtít odborník přivydělat na provizích a bonusech, dostane u nás prostor).
* Další benefity jako: stravenky, multisport karta, program cafeterie.

Stejně jako v jiných lékárnách našeho typu se můžete spolehnout na tuto podporu:
* Uhrazení příspěvku do ČLnK.
* Pracovní oděv a odpovídající příslušenství.
* Podpora při dojíždění nebo relokaci.

odpovědět
LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (centrum a širší centrum Prahy)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha