• P
  • P
  • Digital manager Farmacie

Digital manager Farmacie

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti na strategické pozici v Online Marketingu a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti v perspektivní společnosti? Bylo Vaší specializací FMCG, doplňky stravy nebo volně prodejná léčiva (OTC)?

Tak určitě čtě dál a dozvíte se co Vás čeká v roli Digital Manager:

- Zastřešovat digitální know-how a supportovat digitální transformaci
- Vést digitální a další projekty v online prostředí s interními a externími partnery
- Pravidelné vést digitální tréninky a sdílet praktické metody
- Rozvíjet a zavádět lokální digitální strategii se zaměřením na zákaznickou zkušenost
- Koordinovat a vést kompletní segment digitálních medií (včetně sociálních sítí)
- Mít na starost strategii zaměřenou ladění online & e-commerce obsahu (podle brandu společnosti)
- Nastavovat a monitorovat KPIs (pro všechny digitální oblasti)
- Spolupracovat úzce s Brand Managery, supportovat E-commerce KAM tým (výběr správného obsahu/brandů pro různé digitální platformy)
- Pracovat na vývoji digitální cesty směřující k online nákupům

Požadujeme
- Min. 4 roky zkušeností v oblasti Online Marketingu (výhodou je znalost E-commerce)
- Hlubší znalost a orientace v Digitálním Marketingu
- Anglický jazyk – C1 (psaný i mluvený projev na profesionální úrovni
- Analytické dovednosti pro identifikaci postřehů, optimalizování kampaní a jejich samotné exekuce
- Schopnost vést cross-funkční týmy
- Vynikající komunikační & projektové schopnosti
- Záliba ve sledování trendů v online prostředí a
- Fokus na výsledek

- 6 týdnů dovolené
- 12 sick days
- Služební automobil
- Multisport karta
- Příspěvek na životní pojištění
- Možnost příležitostného Homeoffice
- Počítač, mobilní telefon
- Smlouva na dobu neurčitou

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Pozice určená pro region: Praha