• P
  • P
  • FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA LÉKARNA

FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA LÉKARNA

Zaměstnavatel: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Purkyňovo nám. 133

Požadujeme:
o vzdělání v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent podmínkou,
o smysl pro týmovou práci,
o komunikační schopnosti,
o zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň:
o provádění odborných činností, spojených zejména s přípravou a kontrolou léčivých přípravků připravovaných na lékařské předpisy;
o poskytování konzultačních činností v oblasti volně prodejných léčiv, doplňků stravy
a zdravotnických prostředků;
o výdej léků na základě žádanek z oddělení Nemocnice Třebíč, příspěvkové organizace

Zaměstnanecké výhody:
o 9. platová třída,
o dovolená 25 dnů,
o možnost ubytování,
o další zaměstnanecké benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve)

Kontaktní osoba: Nikola Křivánková
Telefon: 568 809 455
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina